Ettevalmistav lühikursus – õpi tantsima, saa leigariks!

posted in: Uudised 5

Enne harjutushooaja algust saavad kõik pärimuskultuuri sõbrad tulla tantsusamme harjutama leigarite rahvatantsu kiirkursusele, mis on mõeldud ettevalmistuseks põhirühmadega liitujaile.

Leigarite kunstiline juht Sille Kapper ütles, et kursus on hea võimalus nii uutele tantsijatele esimeste sammude õppimiseks kui ka sisse elamiseks juba kogemustega tantsijale.

“Kõige tähtsam on teha ära esimene samm, edasi on juba lihtsam,” lubas Sille. “Elu on näidanud, et nii mõnestki kunagisest kohmakast karujalast on saanud tänaseks tubli tantsulõvi,” lisas ta.

Tantsukursusele oodatakse rõõmsaid inimesi, kellele meeldib pärimuskultuur olenemata sellest, kas esimesed tantsusammud veel alles ees või juba pikk tantsukogemus selja taga. Võib tulla nii üksi kui paarilisega. Katseid ei tehta ja kõik võetakse vastu. Kursuse lõpetajaid ootavad avasüli kõik põhirühma nooremad koosseisud (noorem segarühm, keskmine segarühm, naisrühm).

Kursus toimub 7.-30. september esimaspäeviti ja kolmapäeviti kella 19-22 vahel Tallinna Saksa Gümnaasiumi aulas (Sütiste tee 20). Juhendavad Mall Järvela ja Sille Kapper. Tasu 22 eurot. Liitumiseks täida avaldus siin. Lisainfot küsi aadressil leigarid@leigarid.ee või helista tel 5645 9354 (Sille).

Tutvu ka meie lasterühmade ja laulurühma vastuvõtuinfoga.

5 Responses

 1. Karujalg from the past
  | Vasta

  Kõige tähtsam on teha esimene samm õige jalaga.

 2. Maris
  | Vasta

  Kas on lootust, et kordade sellist kursust?

 3. Sille
  | Vasta

  On küll lootust, Maris 🙂 Täpsemat aega ei julge siiski välja käia, aga see kursus oli tõesti menukas, läks hästi ja täitis oma eesmärke nii seest- kui väljastpoolt vaadates, nii et kordamine oleks mõistlik mõte. Jälgi meie uudiseid edasi ja saad kindlasti aegsasti uuest võimalusest teada.

 4. Maris
  | Vasta

  Vabandan oma kärsitust! 🙂 Kas nüüd juba on Leigaritel plaane hoogtöö korras uusi tantsujalgu õpetada?

 5. Sille
  | Vasta

  Tere, Maris! Uus kursus tuleb sügisel 🙂 Aga vastasin ka Sinu e-kirjale eraviisiliste võimaluste kohta;) Sille

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga